skip to Main Content
رازهای رسیدن به درآمد دلاری

رازهای رسیدن به درآمد دلاری پایدار و پیشرفته

با توجه به شرایط کنونی کشور ما و شرایط خاص اقتصادی، گویا درآمد ریالی دیگر کفاف زندگی‌های امروز را نمی‌دهد. به همین دلیل بسیاری از مردم به‌دنبال راه‌هایی برای کسب درآمد دلاری هستند. احتمالاً شما هم در بسیاری از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، تبلیغ‌های زیادی را در این مورد دیده‌اید. کسب درآمد دلاری آن‌طور که در مورد آن صحبت می‌شود نه خیلی سخت است و نه آسان.. آنچه در این مسیر اهمیت زیادی دارد، داشتن دانش کافی در این حوزه و تلاش برای پیدا کردن بهترین راه است. در واقع شما با آموزش کسب درآمد دلاری، می‌توانید با قدم‌های محکم در این مسیر قدم بردارید. در این مطلب می‌خواهیم در مورد راه‌ها و راز‌های کسب درآمد دلاری پایدار و پیشرفته و موانع و چالش‌های آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید که شاید راه تغییری که به‌دنبال آن هستید، از میان همین خطوط بگذرد.

رازهای درآمد دلاری پایدار

نکات کاربردی برای کسب درآمد دلاری


وقتی شما می‌خواهید وارد بازاری شوید که درآمد‌های شما به‌صورت دلاری باشد، باید در این زمینه اطلاعات کامل داشته باشید. یعنی باید هم مسیرها را بشناسید و هم با چالش‌ها و موانعی که در مسیر وجود دارد آشنا باشید و خود را برای رو‌به رو شدن با آن‌ها آماده کنید.
در ادامه به بعضی از موارد اشاره خواهیم کرد:
• نکته اول این است که کار در سایت‌های بین‌المللی به‌صورت دورکار یا فریلنسری است. یعنی شما به‌عنوان یک فریلنسر در هر حوزه‌ای می‌توانید مشغول به‌ کار شوید. اگر به سبک کار فریلنسری علاقه‌مند باشید، این کار می‌تواند برای شما انتخاب بسیار خوبی باشد.
• برای شروع کار در بازارهای بین‌المللی شما باید تا حدی به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. پروژه‌ها در پلتفرم‌های بین‌المللی به زبان انگلیسی هستند و شما از همان ابتدای کار، برای ارتباط با کارفرما و سپس برای انجام پروژه، نیاز دارید که با زبان انگلیسی آشنا باشید.
• برای پیدا کردن پروژه در پلتفرم‌های بین‌المللی، شما باید با این سایت‌ها و بازار بین‌الملل آشنا باشید. به این منظور شاید بهتر باشد در دوره‌های آموزش کسب درآمد دلاری شرکت کنید تا زودتر بتوانید با شناخت مسیر، به درآمد برسید.

درآمد دلاری از راه دور

• باید به این نکته توجه کنید که بیشتر پلتفرم‌هایی که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به درآمد دلاری برسید یا از داخل ایران فیلتر هستند، یا این سایت‌ها به‌دلیل تحریم‌ها، اجازه وارد شدن کاربرهای ایرانی از داخل کشور را نمی‌دهند. این یک چالش بزرگ در مسیر کسب درآمد دلاری است که البته برای آن راه حل وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از سایت‌های مختلفی که به‌صورت قانونی، اکانت یا حساب کاربری می‌سازند، تماس گرفته و از آن‌ها بخواهید که برای شما یک حساب کاربری بسازند. این سایت‌ها با استفاده از شماره‌های مجازی و آدرس‌هایی از کشورهای دیگر، اکانت تاییدشده به‌نام شما اما به آدرس و شماره‌ای خارج از ایران می‌سازند. به این ترتیب مشکلی بابت تایید هویت نخواهید داشت.
• نکته بعدی این است که بعضی از پلتفرم‌های بین‌المللی، شماره‌ها و آی‌پی‌های ایرانی را نیز تحریم کرده‌اند. پس شما بعد از داشتن حساب کاربری، نیاز به یک شماره مجازی و یک آی‌پی ثابت نیز دارید. این روزها بسیاری از افراد برای ورود به بیشتر سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها،‌ نیاز به VPN‌ دارند.
این فیلترشکن‌ها دارای آی‌پی‌های متغیر هستند و مدام کشور رابط تغییر می‌کند. اگر شما با این فیلترشکن‌ها وارد پلتفرم‌های کسب درآمد دلاری شوید، خیلی زود شما را به‌عنوان اسپم شناسایی کرده و دسترسی شما متوقف می‌شود. برای رفع این مشکل باید از فیلترشکن‌هایی با آی‌پی‌های ثابت استفاده کنید. این فیلترشکن‌ها با نام VPS شهرت دارند و می‌توانید آن‌ها را از سایت‌های مخصوص خریداری کنید.
• یکی دیگر از مشکلاتی که در مسیر کسب درآمد دلاری با آن روبه‌رو می‌شوید، نقد کردن درآمد دلاری است. همان‌طور که می‌دانید با توجه به تحریم‌ها امکان واریز دلار به حساب‌هایی در ایران امکان‌پذیر نیست. شما برای انتقال درآمد خود سه راه دارید: راه اول اینکه از یکی از دوستان یا آشنایان خود که در خارج از ایران زندگی می‌کنند بخواهید که پول شما به حساب آن‌ها واریز شود. البته شما باید مالیات حساب فرد را نیز به او پرداخت کنید.
راه دوم اینکه از کارفرما بخواهید که درآمد را به‌صورت تتر به کیف پول مجازی شما واریز کند یا به‌صورت یکی از ارزهای دیجیتال، دستمزد شما را پرداخت کند که البته همه کارفرماها با این روش موافق نیستند. راه آخر این است که از یکی از شرکت‌هایی که در حوزه درآمد دلاری فعالیت می‌کنند بخواهید که درآمد شما را برایتان نقد کنند. این شرکت‌ها با کم کردن درصد خود، به‌راحتی درآمد شما را به حساب ریالی واریز خواهند کرد.

درآمد از آپ ورک

بهترین سایت‌ها برای کسب درآمد دلاری

حالا که با چالش‌ها و موانع کار آشنا شدید، ما در این قسمت می‌خواهیم بهترین سایت‌هایی که می‌توانید از طریق آن‌ها به درآمد دلاری برسید را به شما معرفی کنیم. باز هم تاکید کنیم که برای این کار بهتر است شما با روش‌های آموزش کسب درآمد دلاری آشنا باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
سایت‌های فریلنسینگ
سایت‌های فریلنسینگ زیادی در دنیا وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها مشغول به کار شوید. کارفرماها از سراسر جهان یا پروژه‌های خود را در این سایت‌ها قرار داده و در انتظار پیشنهاد فریلنسر می‌مانند یا با توجه به نیاز خود اعلام می‌کنند که به چه مهارت‌هایی نیاز دارند. در معروف‌ترین این سایت‌ها عبارتند از : سایت‌های آپورک Upwork، فایور Fiverr، پیپل پر اوور People per hour و فریلنسر دات کام Freelancer.com .
شما از طریق این سایت‌ها می‌توانید با گرفتن پروژه‌های مختلف به درآمد دلاری برسید. در این سایت‌ها می‌توانید در تمامی تخصص‌هایی که حتی شاید به ذهنتان هم نرسد، پروژه بگیرید. تمام شاخه‌های مهندسی، رشته‌های مربوط به گرافیک، موشن، انیمیشن، برنامه‌نویسی، برنامه‌نویسی اندروید و اپلیکیشن، ترجمه، تولید محتوا، طراحی، فتوشاپ و بسیاری موارد دیگر، در این سایت‌ها پروژه‌هایی را قرار می‌دهند و به‌دنبال جذب فریلنسرهای متخصص از سراسر جهان هستند.
در بعضی از این سایت‌ها مانند آپورک، مهم نیست که شما چه میزان مهارت یا تجربه کار داشته باشید. کارفرماها در این سایت گاهی به‌دنبال افراد کم تجربه هستند و این موضوع را در درخواست‌های خود ذکر می‌کنند. پس نگران میزان تجربه خود نباشید.

درآمد دلاری از یوتیوب

ساخت ویدئو


یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد دلاری در ایران، ساخت ویدیوهای مختلف و قراردادن آن در سایت‌های خارجی است. بهترین جا برای این کار، یوتیوب است. شما می‌توانید در یوتیوب یک کانال شخصی بسازید. سپس با تولید محتوای تصویری در هر زمینه‌ای، به جذب مخاطب بپردازید. توجه به الگوریتم‌های یوتیوب، با داشتن تعداد مشخصی سابسکرایبر یا دنبال‌کننده، و با لایک کردن ویدیوهای شما، یوتیوب به شما مبلغی را پرداخت می‌کند. به مرور می‌توانید تبلیغات مختلفی را در ویدیوهای خود داشته باشید. از محل این تبلیغ‌ها هم درآمد دلاری برایتان واریز خواهد شد. شما می‌توانید با گذراندن یک دوره آموزش کسب درآمد دلاری از یوتیوب، با زیر و بم کار در این سایت آشنا شده و بعد از مدتی به درآمد دلاری برسید.
فروش در سایت‌های فروشگاهی
یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد دلاری، فروش کالا در سایت‌های فروشگاهی است. نکته مهم این است که به دلایل همان تحریم‌ها، امکان فروش کالاهای فیزیکی در این سایت‌ها برای ما از داخل ایران وجود ندارد. اما شما می‌توانید کالاهای غیر فیزیکی را در این سایت‌ها به فروش برسانید. کالاهای غیرفیزیکی می‌توانند انواع طراحی‌ها، طراحی جلد کتاب، طراحی پلنر، و انواع کتاب‌های الکترونیکی باشند.
فروش این محصولات روی سایت‌ها می‌تواند یک درآمد پسیو برای شما داشته باشد. منظور از درآمد پسیو این است که شما یک‌بار محصولی را طراحی کرده و برای فروش قرار می‌دهید و تا سال‌ها از آن کسب درآمد می‌کنید. سایت‌های آمازون و اتسی، دو پلتفرم بسیار خوب برای کسب درآمد دلاری هستند.

درآمد دلاری با کریپتو کارنسی

بازار کریپتوکارنسی


یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد دلاری، بازار رمز ارزهاست. رشد قیمت دلار از یک سو، و جذابیت‌های بازار کریپتو از سوی دیگر، باعث شده که در سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری در این بازارها رونق داشته باشد. نکته مهم برای کار در بازار کریپتوکارنسی، دانش است. شما باید با بازارهای بورس و سرمایه آشنا باشید و روند کار رمز ارزها را بشناسید. در این بازارها از طریق ترید یا ماین کردن ارزهای دیجیتال، می‌تواند به درآمد دلاری خوبی دست پیدا کرد.

درآمد دلاری با فارکس

فارکس


فارکس بازاری جهانی برای خرید و فروش ارزهای بین‌المللی است. کار کردن در این بازار مستلزم آموزش حرفه‌ای است. کار در فارکس ریسک زیادی دارد اما در عین حال اگر روند کار را به‌خوبی بدانید، می‌توانید درآمدهای بسیار خوبی داشته باشید. بازار فارکس بازار افراد حرفه‌ای است که با بازارهای مالی آشنایی دارند و خیلی آن‌ را به افراد آماتور توصیه نمی‌کنیم.

آموزش کسب درآمد دلاری
با توجه به مواردی که گفتیم، می‌بینید که امکان کار در پلتفرم‌های بین‌المللی برای ما در ایران وجود دارد. کسب درآمد دلاری این روزها غیرممکن نیست. اولین و مهم‌ترین کار این است که بدانید می‌خواهید در چه حوزه‌ای فعالیت کنید. اگر به بازارهای مالی علاقه داشته باشید کار در بازار کریپتو و فارکس،‌ با وجود ریسک‌های فراوان، جذابیت زیادی دارد. سایت‌های فریلنسینگ برای کسانی که از کارمندی خسته شده‌اند، انتخاب بسیار خوبی است. شما به‌عنوان یک فریلنسر، در هر مکانی که باشید، می‌توانید کار کنید. فروش محصول در آمازون هم یک انتخاب کم ریسک است. کافی است یک طراحی جلد کتاب یا پلنر و تقویم یا اصلا یک موضوع راحت‌تر، یک طراحی خوب داشته باشید.
با قرار دادن این آثار روی آمازون، شما سرمایه‌گذاری خاصی نمی‌کنید که ترس از دست دادن آن را داشته باشید. تجربیات مختلف در بازارهای بین‌المللی، به مرور زمان، باعث جرقه زدن ایده‌های خوبی در ذهن شما می‌شوند. فراموش نکنید که مهم‌ترین نکته در این مسیر، آگاهی است. اگر هیچ تخصص و آشنایی با مسیر راه خود ندارید، بهتر است در یک دوره آموزش کسب درآمد دلاری ثبت‌نام کنید تا با کمک متخصصان و افراد با تجربه، با دانش و آگاهی وارد این مسیر شوید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top